לקוחות

Nazarene

חברת נזרין טורס היא אחת החברות המובילות בענף הנסיעות והתיירות בישראל. מאז היווסדה בתחילת שנות ה-70 נהנית החברה ממוניטין שנבנה תוך יחס אישי והתחשבות בדרישות הלקוחות ומתוך מחויבות ארוכת שנים למתן שירות איכותי ביותר. חברת נזרין טורס היא חברה בבעלות וניהול פרטי של משפחת עפיפי,

 
חברת נזרין טורס מתמחה בארגון והפעלת תיירות פנים, תיירות נכנסת ותיירות יוצאת . לחברה ששה סניפים המצוידים היטב על מנת לענות על כל הדרישות של הלקוחות בארץ ובחו"ל. הסניף הראשי נמצא בנצרת וסניפים נוספים ממוקמים בתל-אביב , חיפה , נצרת עילית, כרמיאל ,מעלות ושפרעם. כמו כן, מפעילה החברה מרכז הזמנות טלפוני ממוחשב. כל הסניפים מצוידים במערכות מחשוב והזמנה משוכללות, ומנוהלים ע"י צוות מקצועי מוכשר ומיומן, המספק לציבור הלקוחות שירותי תיירות ברמה גבוהה ובגישה אישית ומקצועית.
המשרד מלווה את החברה בשירותי יחסי ציבור במהלך קמפיינים שהיא עולה בהם כגון קמפיין הפה הדיגיטלית לשנת 2013, לצד ניהול דף הפייסבוק בערבים ובעברית של החברה הכולל בין היתר פרסום מבצעים לנסיעות לחו"ל ובפנים הארץ, לצד פרסום תמונות מהעולם, ומתן מענה מהיר ומקצועי לחברים בדף.

לכל שאלה נשמח לעמוד לשירותך!

Search